לפרטים נוספים חייגו *9901
location 06קלנועיות זה אנחנו

קלנועית ® אפיקים, הוקמה בשנת 1978 בקיבוץ אפיקים שבעמק הירדן. אפיקים היא החברה היחידה בישראל, המפתחת ומייצרת
קלנועיות “כחול לבן”, עומדת בדרישות תקני הבטיחות בישראל, אירופה וארה"ב ונחשבת למובילה עולמית בתחום הניידות האישית.

קלנועית ® אפיקים היא פתרון ניידות נוח, בטוח ומשתלם לכל גיל ולכל צורך. המגוון הרחב של דגמי קלנועית אפיקים המשלבים חדשנות, אמינות, מחירים נוחים ושפע של אביזרים משלימים - מבטיחים לכל אחד ואחת חירות והנאה מרביים, המרכיבים ביחד איכות חיים.

עם הצטרפותכם למשפחת אפיקים מבית מטרו מוטור, תוכלו ליהנות מכל העולמות. משירות אישי ואדיב של אחד מאנשי המכירות שלנו, מערך הפצה ושירות ארצי, מגוון רחב של פתרונות מימון ואחריות ושירות מהמובילים בישראל.

כל מוצרי החברה עומדים בדרישות התקן הישראלי, האירופאי (CE) ותקן הבטיחות של ה- FDA בארה"ב.
את מגוון המוצרים במשפחת קלנועית תוכל לפגוש בין היתר בארצות השמש החמימות של ארה"ב, ברחובותיהן הסואנים של לונדון וערים נוספות בבריטניה, וגם על המדרכות השלוות מרוצפות האבן בהולנד ובבלגיה.
למעלה מ- 50,000 לקוחות בחמש יבשות מרגישים בטוחים וחופשיים בזכות הניידות שמעניקה להם קלנועית.

לרשותכם מוקד טלפוני ארצי 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע לכל שאלה או בקשה.

הצטרפו עכשיו לאלפי הלקוחות המרוצים של קלנועית ® אפיקים בארץ ובעולם, ותיהנו מאיכות חיים ושקט נפשי של מוצר איכותי מבית מטרו מוטור.

לאתר מטרו מוטור

 
המותג קלנועית®, בפיתוח אפיקים רכב חשמלי, הפך מזמן להצלחה ישראלית וכלל עולמית. אפיקים רכב חשמלי מתמחה מאז 1978 בתחום התחבורה החשמלית הקלה, ומעניקה פתרונות ניידות מתקדמים לנוסעים ולשינוע מטענים. משפחת מוצרי קלנועית מעניקה פתרון ניידות נוח, משתלם וחסכוני לכל גיל ולכל צורך. המטרה שלנו היא להעניק ללקוחותינו איכות חיים גבוהה ותחושת עצמאות מלאה.
במערך המחקר והפיתוח של החברה לומדים את הצרכים העדכניים של קהלי היעד השונים, ועוסקים ללא הרף בתכנון ופיתוח פתרונות ניידות פורצי דרך.
איכות המוצרים ממשפחת קלנועית, הבטיחות, החדשנות, העיצוב המתקדם, והנוחות הצמיחו לא מעט חיקויים ברחבי העולם. לכן, אנחנו מקפידים להתחדש ללא הרף, להבין את הצרכים המדויקים של לקוחותינו ולהתאים עבורם את הפתרונות הטובים והמתקדמים ביותר.

קלנועית® אפיקים מעמידה לרשותך מגוון רחב של דגמים, המציעים שילוב מושלם בין חדשנות, בטיחות, אמינות, עיצוב, מחיר, ושפע אביזרים משלימים לנוחות והנאה מירביים.
מערך השרות והמכירה שלנו הינו בעל מוניטין של מצוינות ואמינות בן למעלה משלושה עשורים, והוא מאפשר ללקוחותינו הפעלה רציפה של הקלנועית בראש שקט, בידיעה שיש על מי לסמוך. מקצועני מערך השרות שלנו ידעו להתאים את הפתרון הטוב ביותר עבורך, ולאבזר את הקלנועית החדשה שלך בכל הדרוש לנסיעה פשוטה ומהנה. רק קלנועית אפיקים מעניקה לך אחריות למשך 3 שנים - יותר מכל יצרן או יבואן אחר בתחום!

כל מוצרי החברה עומדים בדרישות התקן הישראלי, האירופאי (CE) ותקן הבטיחות של ה- FDA בארה"ב.
את מגוון המוצרים במשפחת קלנועית תוכל לפגוש בין היתר בארצות השמש החמימות של ארה"ב, ברחובותיהן הסואנים של לונדון וערים נוספות בבריטניה, וגם על המדרכות השלוות מרוצפות האבן בהולנד ובבלגיה. למעלה מ- 50,000 לקוחות בחמש יבשות מרגישים בטוחים וחופשיים בזכות הניידות שמעניקה להם קלנועית.


איכות חיים לכולם, בכל גיל

קלנועית אפיקים משפרת משמעותית את איכות החיים, מכיוון שהיא מבטלת את התלות בזולת בכל הנוגע לניידות. השימוש בקלנועית מאפשר לאדם המבוגר או מי שסובל ממגבלה פיזית המקשה על ניידותו (באופן זמני או קבוע) לזכות מחדש בכושר הניידות. אין צורך ברשיון נהיגה או בלימוד ממושך, ומהניסיון שלנו - השיפור בביטחון העצמי ובמצב הרוח הם מיידיים.

אפיקים רכב חשמלי מעניקה מענה מושלם לצורך הקריטי ביכולת ניידות לאוכלוסיה המבוגרת, ונחשבת כבר עשרות שנים לחברה מובילה ופורצת דרך בפיתוח וייצור פתרונות ניידות אישית.

 

פתרון ניידות לכל משימה

חברות וארגונים רבים גילו בשנים האחרונות את היתרונות הגדולים של קלנועית אפיקים, כפתרון ניידות יעיל ו"ירוק". עלויות האחזקה הנמוכות, האמינות הגבוהה, התכנון המתקדם, האביזרים המאפשרים התאמה לכל משימה והידידותיות לסביבה, עשו את הקלנועית לבת-בית בארגונים רבים.
הקלנועיות של אפיקים משמשות כיום ככלי רכב פונקציונלי לצוותים טכניים ולעובדי מנהלה ברשויות מוניציפליות, בבתי חולים, במוסדות להשכלה גבוהה, במפעלים ובמרכזים לוגיסטיים.

 

כל הדרכים לבטיחות מקסימלית

אפיקים רכב חשמלי חרתה על דגלה את נושא הבטיחות והיא נחשבת לאחת החברות המובילות בעולם במתן פתרונות ייחודיים לבטיחות נהג הקלנועית והמשתמשים האחרים בדרך. המהנדסים וצוותי הפיתוח שלנו דואגים לך לאורך כל הנסיעה:
 • שלדה קשיחה
 • מערכות היגוי משופרות
 • מנגנוני אבטחה העוצרים את הרכב במקרה של אובדן שליטה
 • פגוש קדמי סופג אנרגיה
 • מערכות תאורת בלימה
 • מנגנון "אנטי פאניקה" המזהה תנועה חריגה בידיות הקלנועית ומכבה את המנוע מיידית
 • מערכת "אנטי טיפ" למניעת התהפכות
 • מד-מצבר המונע השבתת הקלנועית באמצע הדרך עקב התרוקנות

נוחות מושלמת בכל דרך

אפיקים רכב חשמלי משקיעה מאמצים רבים בפיתוח אביזרי נוחות מתקדמים לרווחת משתמשי הקלנועית:

 • תיכנון ארגונומי מתקדם לתפעול קל ונוח
 • מושבים אורטופדיים, נעים על צירם לישיבה וקימה קלות
 • בולמי זעזועים משופרים לנסיעה רכה ונוחה
 • קוטר סיבוב קטן לתמרונים באזורים צפופים
 • תכנון דגמים המאפשרים פירוק והרכבה עצמית
 • יחידת הנעה אחורית רבת עוצמה, המעניקה טווח נסיעה ארוך יותר
 • מצברים חזקים המסייעים להגדלת טווח הנסיעה בין טעינה לטעינה

שקט נפשי

קלנועית אפיקים מעמידה לרשות לקוחותיה מגוון רחב של דגמים מתקדמים, המציעים שילוב מושלם של חדשנות טכנולוגית, עיצוב מוקפד ואמינות גבוהה. מגוון זה, לצד מערך שרות מקצועי וזמין, מאפשרים ללקוחותינו ליהנות מפתרון הניידות המתאים ביותר לצורכיהם, להמשיך לשמור על עצמאות מלאה ולהגיע לכל מקום בקלות ובנוחות.


          
         
להדגמה חינם בביתך
* שדה חובה