לפרטים נוספים חייגו *9901
שיחה עם אבנר פישביין , מנהל מחלקת פיתוח
 
תהליך פיתוח קלנועית הוא ארוך מאוד, צוות של מחלקת הפיתוח, ההנדסה והשיווק יושבים לילות כימים על מנת לגבש קונספט לקלנועית עתידית.
התהליך מתחיל בסעור מוחות בהם מאפיינים היטב את צרכי קהל היעד, החשיבה על איכות הנהיגה והשימוש, התחזוקה הקלה והבטחון שהכלי יספק לבעליו.
 
נפגשנו לשיחה עם אבנר, מנהל מחלקת הפיתוח באפיקים.
 
מהו תהליך הפיתוח?

"נציגי השיווק מביאים את הרעיונות מהשטח ומהלקוחות ונציגי ההנדסה והפיתוח בוחנים את הרעיונות מבחינה טכנית. קיימת בחינה בלתי פוסקת במספר מישורים: שיפור מתמיד של המוצרים הקיימים, בחינת השוק העולמי והמגמות העתידיות הרלוונטיות וכמובן חיפוש מתמיד של פתרונות ייחודיים שיכולים להתאים ללקוחות שלנו. זה כולל את הפרטים הגדולים הקשורים בכלי כגון: המצבר, הידיות, האיתות וכו ומגיע עד לפרטי הפרטים הקטנים של זויות הידיות, אביזרי בטיחות, צורת הפנסים ועוד. בתום התגבשות על הגדרה ראשונית של המוצר החדש, מתכנס צוות מצומצם של אנשי פיתוח, עיצוב ושיווק להגדרת אפיון הכלי: מידות, מהירות, נוחות, אביזרים, התקנים שיש לעמוד בהם וכל זאת במעטפת עיצובית שתשדר את התדמית הנשאפת לקלנועית אפיקים".
הקלנועית נמדדת בפרמטרים עולמיים תוך בחינתה מהיבטי המגמות בשוק על מנת לעמוד בקדמת הטכנולוגיה שמאפיינת את קלנועיות אפיקים ולשאוף תמיד להיות מובילים, חדשניים ויצירתיים יותר מהמתחרים.
 
מאיפה מקבלים את ההשראה והידע לפיתוח הכלים?

צוותי הפיתוח והשיווק מקפידים לבקר בהרבה תערוכות, להפגש עם לקוחות רבים בארץ ובחו"ל כדי להיות כל הזמן מעודכנים, עם כמה שיותר מידע על הצרכים והרצונות של הלקוחות שלנו. תחום הקלנועיות אינו קל לחיזוי, והאתגר הגדול שעומד יום יום בפני צוותי אפקיים רכב חשמלי הוא להמציא את הגלגל... באספקט הזה בהחלט  ניתן להתגאות בעשייה המקצועית של החברה אשר נטעה לפני 30 שני את חזונה  להביא בשורה לגיל השלישי ולמוגבלים בהליכה עם כלי תחבורה נוח וידידותי, חזון שמתעצם שנה אחר שנה והופך למגמה בכל העולם .  הקלנועיות מהוות היום תשובה ובשורה לקהלים רחבים מאד, כבר לא רק לאנשים מוגבלים פיזית, אלא ככלי המציע איכות חיים, ניידות, עצמאטות ופתרון מצויין לנסיעות קצרות, מקומיות למגוון שימושים.
התרחבות הקהלים הביאה לחדשנות בתחום העיצובי של הכלים ואלמנטים רבים מענף הרכב כמו בטיחות, נוחות , אביזרים משלימים ועוד – מקבלים ביטוי בפיתוח הקלנועיות.
להדגמה חינם בביתך
* שדה חובה