לפרטים נוספים חייגו *9901
אופיר סלע - מהנדס מוצר
הרוח החדשה, הצעירה והנמרצת שהביא איתו המהנדס אופיר סלע לאפיקים רכב חשמלי,
מורגשת כמעט בכל קלנועית העוזבת את שערי המפעל...
אופיר סלע, מהנדס מכונות בוגר הטכניון, הצטרף לצוות ההנדסה של אפיקים לפני כשנה בתפקיד מהנדס מוצר.
אופיר צבר את ניסיונו הרב בחברות מהמובילות בישראל, בהן עסק בהנדסת חומרים, קונסטרוקציות, שלדות, תיכנון ותחזוקת מנועים ומשאבות וטיפול במערכות אלקטרוניות. ניסיון זה הכשיר אותו היטב לתפקיד המורכב אותו הוא ממלא כיום באפיקים רכב חשמלי.

"עם הצטרפותי לאפיקים רכב חשמלי, זיהיתי חברה בעלת פוטנציאל אדיר. לשמחתי, נכנסתי עד מהרה לעולם מרתק וחדשני המספק לי מידי יום אתגרים הנדסיים מרתקים, התורמים באופן ישיר לשיפור איכות חייהם של אנשים הזקוקים לפתרונות ניידות כאוויר לנשימה. אפיקים רכב חשמלי היא חברה מתקדמת ומובילה ברמה העולמית, המעסיקה אנשי פיתוח וייצור איכותיים, המפרים אחד את השני ברעיונות ובפתרונות יצירתיים. יחד עם מערך השיווק האפקטיבי, אנחנו מצליחים להגדיל מידי יום את מעגל המשתמשים בקלנועית, ולהוביל את העולם, פשוטו כמשמעו, לסטנדרטים חדשים בתחומי האיכות, הנוחות, הבטיחות והעיצוב. לכן אין זה מקרי שהקלנועיות של אפיקים מצליחות לדבר לליבם של קהלי מטרה רבים: החל מבני גיל הזהב הנהנים מתוחלת חיים גבוהה מבעבר ולא מוכנים להתפשר על הניידות התורמת לאיכות חייהם, דרך לקוחות בגיל העמידה המבינים את יתרונותיה של הקלנועית ככלי תחבורה אישי או זוגי ועד הלקוחות המוסדיים, הרואים בקלנועית כלי עבודה פונקציונאלי, יעיל ומשתלם".

באפיקים רכב חשמלי, כראוי לחברה מובילה בתחומה, קיימת חלוקת תפקידים ברורה. אופיר אחראי במסגרת תפקידו על שלב הרכבת הדגמים המובילים של אפיקים, ה - SE, Breeze3  וה- Breeze4 בכל הקשור לחוזק חומרים, דינמיקה, אוטומציה ובקרה. "במסגרת תפקידי אני נותן תמיכה מקצועית שוטפת לצוות הייצור בעת הרכבת הכלים, מבצע התאמות מיוחדות למדינות שונות, מפקח על ההרכבה, מתעד תהליכים ואחראי בשורה התחתונה להרכבה המושלמת של כל קלנועית וקלנועית".

אופיר מאמין שלתפקיד אותו הוא ממלא יש השפעה אסטרטגית על הצלחת החברה בטווח הארוך: "ככל שנצליח לשפר את איכות הכלים היוצאים מהמפעל בכל פרמטר וככל שנשפר את חומרי הגלם ואת איכות הרכיבים המגיעים מהספקים, מוניטין החברה יגיע למימדים שלא הכרנו והצלחתנו בעולם תגדל בהתאם".
להדגמה חינם בביתך
* שדה חובה