לפרטים נוספים חייגו *9901
בקלנועית אפיקים רואים את העתיד
בשנים האחרונות, בעקבות התייקרות הנפט והמודעות לנזקיו הסביבתיים, גוברים המאמצים לפיתוח מנוע חשמלי. מדהימה העובדה, כי מה שנחשב היום לחדשני משמש את הקלנועיות של אפיקים כבר  35שנה.
אבנר פישביין מנהל מחלקת הפיתוח של קלנועית אפיקים, מסביר "עד הקלנועית היו בעולם רק סקוטרים מכאניים פרימיטיביים למדי, נטולי מערכות מודרניות. בעולם הרכב לא דיברו בכלל על מנוע חשמלי"

כמה פשוט ככה חכם
כמו בהרבה המצאות ששינו את חיינו, מאחורי המנגנון הפשוט להפעלה של הקלנועית מסתתרת מערכת מתוחכמת שהופכת את הנהיגה לבטוחה ונוחה יותר. זהו "מוח" שמתווך בין הנהג האנושי למנוע החשמלי. למערכת הפיקוד של הקלנועיות החדשות יש תכונה מקורית ושימושית המאפשרת להתאים את פאנל השליטה לנהג ולצרכיו. למשל, נהג הרוצה בכך יוכל לקבל חיווי על תקלות, משך הנסיעה, מצב הטעינה של המצבר ועוד..

מתכננים את מנוע העתיד
קלנועית אפיקים מובילה את תחום הניידות החשמלית בעולם, משום שאנשיה צופים ומתכננים כמה שנים קדימה. בזמן שהלקוחות מתפעלים מהחידושים שיצאו היום, צוות הפיתוח חושב על השכלולים שישמשו את הלקוחות בעוד שנים.

היום בישראל- מחר בכל העולם
עופר אמיתי מונה ב 2011- לסמנכ”ל השיווק החדש של אפיקים רכב חשמלי.  בשיחה איתו הוא חושף את תפיסת עולמו העסקית, ומציג את השיפורים במערך השירות שנועדו להיטיב עם לקוחותינו. עם המינוי לתפקיד באפיקים רכב חשמלי נכנס לתחום חדש שמעורר בו נמרצות ומוטיבציה.

עופר, מהם הדגשים בפעילות השיווקית של אפיקים?
“מכיוון שלרבים מלקחותינו הקלנועית אינה מוצר מותרות, אלא צורך חיוני יומיומי, היא חייבת להיות אמינה, ואנו מצווים להקפיד על סטנדרטים גבוהים ביותר בייצור הקלנועיות ובשירות הלקוחות. אנחנו מתאמצים לספק לכל לקוח מוצר המתאים לו תוך התחשבות בצרכיו המיוחדים. לאדם שצריך לעלות במעלית נתאים כלי קטן, ולבני זוג כלי זוגי גדול המתאים להם.
עוד אומר עופר כי הוא  מאמין  בשמירה קפדנית על איכות השירות ואמינות הקלנועית הם ערובה להמשך ההצלחה בארץ ובחו”ל.   "מתוך הבנה שהשירות הוא גורם מרכזי בקשר שלנו עם בעלי הקלנועית, אנחנו מרחיבים את מחלקת השירות באופן שיאפשר לנו להעניק מענה מהיר יותר וטוב יותר. אחת הבשורות בעניין הזה היא ניידת שירות חדשה ומשוכללת שמגיעה עד לביתו של הלקוח. כשזה אפשרי, התקלה תתוקן במקום. אם התקלה מחייבת טיפול במוסך, הלקוח יקבל במידת האפשר ולפי הצורך קלנועית חלופית שהניידת נושאת עימה תמיד. כמו כן, אנו מוסיפים כל הזמן נקודות שירות בכל הארץ שמאפשרות למי שרוצה בכך להגיע בעצמו לטיפול. רק לאחרונה פתחנו שתי נקודות חדשות בקיבוץ יגור ובפתח תקווה. כיום יש 14 נקודות בפריסה ארצית, ומענה טלפוני 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע. חשוב לציין, לאחר סיום תקופת האחריות ניתן להמשיך ולקבל בתשלום את השרות האיכותי והמקצועי של מחלקת השרות של החברה שייצרה ופיתחה את הקלנועית, עובדה המשפרת את תחזוקת הכלי ומאריכה את חייו. פעילויות נוספות שנועדו לצמצם תקלות הן “ימי לקוחות” מרוכזים בישובים שונים, במסגרתם נבדוק חינם את הקלנועית של כל לקוח שיבוא וירצה בכך. הבדיקה המקיפה כוללת בחינה של מערכת ההיגוי, המצברים, הצמיגים, בולמי הזעזועים ועוד. במידת הצורך נתקן ליקויים, כדי להבטיח שהלקוחות נוסעים על כלי תקין ובטוח”.
להדגמה חינם בביתך
* שדה חובה