לפרטים נוספים חייגו *9901
כוכבת הקלנועית - מרי נחמיאס יער
לרגל השקת קלנועית AfiScooter C החדשה מבית היוצר של אפיקים רכב חשמלי הוכנה כתבה ב"לילה כלכלי ­- ערוץ 10". לטובת הכתבה נמצאה מרי נחמיאס כבחירה נכונה ואכן כבשה בן רגע את מסך הטלויזיה.
הניגוד בין אביב פרנקל, כתב הרכב של ערוץ 10  אשר רגיל לבדיקות רכב שכוללות "חראקות" "סלאלומים"ו­- "הרמות גלגל" למול סבתא מרי הצבעונית והמקסימה שהצליחה להביא אופי אותנטי צעיר וכובש עשו את העבודה בסמי תחרות שארגנו. למרי, שגילה לא תואם את עצמאותה ונמרצותה... יש 6 נכדים והיא מתגוררת בדיור המוגן "בית בכפר - ביתן אהרון"  ביחד עם בעלה, כבר 6.5 שנים. אישה מאד פעילה, במשך 5 שנים ניהלה את מועדון הברידג' ולאחרונה עברה לניהול ה"קאזינו" ... משחקי הבינגו של בית בכפר. מרי פעילה מאד והיא השתתפה בלימודי יפנית, ציור יפני, ניפוח זכוכית ועוד.
 
בנוסף, מרי התחברה לפסגת הטכנולוגיה ופתחה לעצמה דף בפייסבוק. "זה התחיל במטרה להיות מקושרת לנכדים ובכלל בכדי להיות עדכנית" אומרת מרי, "ופתאום זה צבר תאוצה ואני מוצאת את עצמי מבלה עם המחשב יותר ויותר". אמרתם חיים עצמאיים? שוקקי פעילות? מרי בהחלט התאימה לדמות שתייצג את קלנועית הבריז החדשה בהשקת הדגם החדש. "מאוד נהנתי לנהוג על הבריז, זו פעם ראשונה שאני רואה קלנועית מקרוב, אך למדתי מהר מה צריך לעשות. הנסיעה בקלנועית מאוד נוחה וקלה והיה לי ממש כיף. אם היו שואלים אותי לפני הכתבה את דעתי על קלנועית הייתי מייחסת את הכלי לדמוי כבד ומבוגר. אבל עכשיו אחרי הנהיגה אני מבינה שהכלי הזה נהדר והוא בהחלט נראה מצוין ותשובה מעולה להרבה מאד אנשים ולהרבה מאד צרכים".
 
לפני כשנה עשו על מרי נחמיאס כתבה בערוץ 2 בנושא הפייסבוק¬ עכשיו ערוץ 10 לקח אותה כפרזנטורית לכתבה. יום אחרי הכתבה ששודרה ובשל הצפת פניות לתוכנית, הזמינו את מרי לכתבה נוספת הפעם עליה. בקצב הזה, ובדרכה המשוחררת מול המצלמות, כנראה שעוד נפגוש אותה בתקשורת.
להדגמה חינם בביתך
* שדה חובה