לפרטים נוספים חייגו *9901

פתרונות ניידות חשמליים יש הרבה. קלנועית אפיקים רכב חשמלי - יש רק אחת. מה הם הגורמים שבזכותם נחשבת קלנועית אפיקים, הקלנועית הישראלית בעלת הסימן המסחרי הרשום, לכלי הרכב החשמלי האישי, המציע שילוב מושלם של יתרונות בתחום הבטיחות, השירות והאמינות?

בזכות האיכות והניסיון

אפיקים רכב חשמלי היא חברה ישראלית מקורית ומצליחה, הנחשבת למובילה עולמית בתחומה מזה 32 שנה, בזכות שאיפתה המתמדת לשפר את הטוב ביותר ולהעניק לקהל לקוחותיה חוויית ניידות חסרת תחרות. ולראיה, קלנועיות אפיקים משרתות כיום למעלה מ- 50,000 לקוחות בחמש יבשות! .

בזכות המחקר והפיתוח

אפיקים רכב חשמלי מעסיקה צוות איכותי של אנשי מחקר, פיתוח וייצור. הצוות המקצועי לומד את הצרכים העדכניים של קהלי היעד השונים ויוצר עבורם קלנועיות בעלות סטנדרטים פורצי דרך בתחומם - קלנועיות המעניקות למשתמשים איכות חיים גבוהה ועצמאות מלאה.

בזכות מגוון הדגמים

באפיקים תמצא את מגוון הדגמים הרחב מסוגו בעולם ומלאי כלים זמין, המאפשר לך לבחור את הדגם המתאים לצרכיך האישיים - בלי להתפשר: דגמים לזוגות ולבודדים, לשימוש במבנים או בשטחים עירוניים, לאזורים כפריים ולשימוש מוסדי, דגמים מתקפלים לאחסון בתא המטען של הרכב ועוד

בזכות סדרת ה- Afiscooter-S

סדרת קלנועיות Afiscooter-S שכבשה את העולם, היא ה"מרצדס" של כלי הרכב החשמליים האישיים. Afiscooter-S - הקלנועית הבינלאומית של אפיקים, מציעה לכם שילוב אידיאלי בין טכנולוגיה חדשנית המשמשת בעולם הרכב, מערכת הנעה רבת עוצמה, מנגנוני בטיחות מתקדמים, תכנון ארגונומי חכם, שפע אביזרי נוחות ועיצוב עדכני, המותאם למבוגרים צעירים ברוחם.

בזכות מערכות הבטיחות

אפיקים רכב חשמלי היא החברה המובילה בעולם בפיתוח פתרונות בטיחות מתקדמים וייחודיים, המיועדים לנהג הקלנועית ולמשתמשים האחרים בדרך.

בזכות שירות אפיקים אישי

אפיקים היא חברה ישראלית "משלנו" וככזאת, תמיד יהיה לך עם מי לדבר. כלקוח אפיקים תיהנה מהשירות הייחודי "אפיקים אישי" - סוכן אישי הלומד את צרכיך ומלווה אותך משלב בחירת הקלנועית, דרך השרות הטכני ועד מתן מידע על מבצעים והטבות. בנוסף אפיקים מעמידה לרשותך מוקד שירות לקוחות הפעיל 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע.

 

בזכות האחריות

מעניקה לך אחריות למשך שנה אחת.

 

בזכות אפשרויות המימון

עוצמתה של אפיקים רכב חשמלי מאפשרת לך ליהנות ממגוון תוכניות מימון אטרקטיביות לרכישת הקלנועית המתאימה לך ומפריסת תשלומים נוחה במיוחד.

 

להדגמה חינם בביתך
* שדה חובה