לפרטים נוספים חייגו *9901
נהגי ה-AfiScooter S הראשונים בארץ משתפים בחוויה

אז איך מרגישים כשנוהגים ב- AfiScooter S?
ארבעה שרכשו את הרכב עוד לפני  ההשקה הרשמית מספרים על כך:
השאיפה למצוינות והרצון להשיק רכב אמין הובילו את “אפיקים רכב חשמלי” למכור את ה-AfiScooter S למספר מצומצם של לקוחות עוד לפני ההשקה הרשמית. זהו שלב מבחנים שהתווסף למבדקים בתנאים קיצוניים שבוצעו במפעלי החברה. מכיוון שהמטרה היא לבחון את הבריז בתנאים אמיתיים, הנהגים הונחו להשתמש בו כרגיל. בתקופת הבדיקה אנשי הפיתוח תחקרו את הנהגים ובדקו את הרכבים, ובסופו של התהליך התקבל האור הירוק להשקה הרשמית. שוחחנו עם כמה מאנשים שהתמזל מזלם, והם היו לראשונים בעולם שנהגו ב-Breeze S .
 
כשה-AfiScooter S חולף בקיבוץ כל המבטים מופנים אליו
עמליה קלרפלד מעין המפרץ נוהגת כבר 4 שנים בקלנועית, עד אז רכבה על אופניים, וכשהרגישה כי שיווי המשקל שלה “מזייף”, כלשונה, היא עברה לרכב החשמלי הנפוץ בקיבוצה. לדבריה השיפור שמביא איתו ה-Breeze S ניכר גם בעיצוב וגם בנוחות הנסיעה. “הצורה החיצונית מאוד יפה” היא אומרת ומוסיפה כי “הוא נוסע חלק מאוד, אין קפיצות, נעים לנסוע בו, אין תקלות”.
עמליה קנתה דגם זוגי מכיוון שהרכב משמש אותה גם להסעת ארבעת הנכדים שלה כשהם מבקרים אותה. היום כשהיא נוסעת בקיבוץ, המבטים מופנים אליה. “חשבתי שמסתכלים עליי, אבל נראה שזה על הבריז” היא אומרת בחיוך. בעין המפרץ המילה ‘בריז’ עדיין לא נקלטה, אולי מפני שהחברים מעדיפים לכנות את הרכב “הרולס רויס”.
 
ה- AfiScooter S שיחת היום
לדוד חמו ולאשתו יש את אחד משני ה-AfiScooter S הראשונים בבית שאן. מאז שהרכב בבעלותם הם הפכו לנושא שיחה, לכל מקום שהם מגיעים פונים אליהם בשאלות על הדגם ומבררים איפה קונים רכב כזה. מכיוון שהם נוסעים בו לא מעט, בייחוד לשוק ולטיולים בעיירה, לא קל להם להגיב לכולם, אך הם עומדים במשימה בגבורה. הרכב משמש במיוחד את אשתו של דוד, הוא עצמו ממשיך לרכב על האופניים שהוא כה אוהב, אבל לא מוותר על הטיולים המשותפים, כשהיא נוהגת והוא יושב לצידה.

פתרון טוב  לזוגות צעירים
יונתן ויעל אוראל המתגוררים בהרחבה של קיבוץ שמיר קנו AfiScooter S מפני שההרחבה רחוקה ממרכזי הפעילות בקיבוצם. עתה כשיעל בשמירת היריון הוא הפך לשימושי אף יותר. כבני קיבוץ עוד בילדותם הם נהגו בקלנועיות ששימשו את חברי הקיבוץ, והם מרגישים כי הדגם החדש הוא מהיר ונוח בהרבה מאחיותיו המבוגרות. בשל המראה העתידני החברים בקיבוץ העניקו לו את הכינוי ‘חללית’, והיו כאלה שכבר התעניינו בקניית הרכב. בזמן הקצר שהבריז ברשותם הם הספיקו לגמוא לא פחות מ-400 קילומטרים. הם משוכנעים כי זהו פתרון טוב לזוגות צעירים שכמוהם, משום שהוא לא מרעיש ולא מזהם, הוא הרבה יותר בטוח מקטנוע, ויש בו גם מקום לסחוב קניות וציוד הכרחי לילדים.
 
לוקחת טרמפיסטים ומשוויצה
שירותי הקייטרינג הטעימים של לאה לוין מנווה עוז בפתח תקווה ידועים בכל אזור המרכז. לפני חמש שנים היא נאלצה לוותר על הוולוו סטיישן שלה, ומאז השתוקקה לקלנועית, אך לא הצליחה לרכוש רכב כזה. לפני כחמישה חודשים קרה לה נס קטן. בשיחת חולין עם קרובת משפחה היא סיפרה שהדבר היחידי שהיא רצתה ולא הצליחה להשיג בחייה הוא קלנועית. הקרובה פעלה בחשאי, וארבעה ימים אחר כך המתין ללאה הרכב הכי חדש והכי מפואר שיצא ממפעלי אפיקים. מאז היא נוהגת בו בהנאה, לוקחת טרמפיסטים ומשוויצה. היא במיוחד נהנית להסיע בו את חברה לחיים.
אנחנו שואלים אותה האם הרכב נוח? “פניתם לאחת שיש לה רק דברים טובים לומר”. אז את ממליצה עליו? אנחנו מקשים. “מה זה ממליצה?!  רק שיסעו ויחזרו בשלום”.
להדגמה חינם בביתך
* שדה חובה