לפרטים נוספים חייגו *9901
יורם קוגל
Elite Scooters - אוסטרליה
 
"הסקוטרים הבינונים תופסים במהירות נתח שוק גדול והופכים ל"זרם המרכזי" בתחום פתרונות הניידות החשמליים בזכות מחירם הסביר, מידותיהן הקומפקטיות, טווח הנסיעה הארוך, נוחות השימוש, היציבות ויכולת התמרון הגבוהה בתוך מבנים כמו קניונים ומרכזי קניות. להערכתי ה­- Breeze C יחדור לשוק האוסטרלי בקלות. השם Breeze מזוהה מאוד עם אפיקים ולסוכנות שלנו, Elite Scooters, יהיה תפקיד מרכזי בהצלחתו. השוק האוסטרלי מוצף בסקוטרים בינוניים כך שמאוד חשוב לנו להבליט את יתרונות ה- ­Breeze C ואת העובדה שהוא מיוצר ע"י החברה שהביאה את ה­- Breeze 3  ואת ה- ­Breeze 4 המצליחים. אני בהחלט מצפה שה­- Breeze C יתפוס נתח שוק נאה בשוק האוסטרלי".

קריסטיאן לבואי
Distributions Gnx inc - קנדה
 
"מהיכרותנו הטובה עם השוק הקנדי בו אנו פועלים, דגמי הקלנועית במידות הבינוניות הוא שוק עם פוטנציאל גדול. לכלים בקטגוריה זו יש טווח נסיעה גדול, מהירות נסיעה סבירה וקל לשאת אותם בכל סוגי כלי הרכב. פוטנציאל זה נובע גם מעצם היותו של ה- ­Breeze C כלי ייחודי, בעיצוב אירופאי לכל דבר.
אנו ב-­ GNX בהחלט רואים ב-­ Breeze C הישג גדול ופיתרון מצוין עבור לקוחות שעבורם ה­- Breeze 3/4 גדול מידי או יקר מידי ומשוכנעים שמדובר בכלי שייהנה מביקוש גבוה".

טים רוס
TGA Electric Co - אנגליה
 
"סר וינסטון צ'רצ'יל אמר פעם:ׂ"אינני שבע רצון אלא מן הטוב ביותר". אילו סר צ'רצ'יל היה חי היום, אין לי ספק שהוא היה בוחר לנוע ברחבי לונדון עם ה-­ Breeze C החדש של אפיקים.
ה­- Breeze C משלב בתוכו את כל היתרונות של הקלנועית המובילה מסדרת ה­- Breeze בגוף בעל מידות בינוניות, מעוצב למשעי, המעניק למשתמש את כל הנוחות והבטיחות שהוא מחפש. אני משוכנע שהבריטים עומדים להתאהב.
אנו, בסוכנות .TGA Electric Co נעשה הכול כדי שזה יקרה".
להדגמה חינם בביתך
* שדה חובה