לפרטים נוספים חייגו *9901

 

 

הרמן מקיבוץ צרעה – טרייד אין לקלנועית הישנה


לאישתו של הרמן, חבר קיבוץ צרעה, יש אסתמה והקיבוץ נמצא במיקום הררי וקיים קושי לנוע בחופשיות. הרמן הבחין שהקלנועית מאפשרת לה להתנועע חופשי ברחבי הקיבוץ ולהסתובב חופשי וזה נותן לה למעשה עוד זוג רגליים. "הייתה ברשותי קלנועית ישנה וראיתי חבר קיבוץ עם קלנועית חדשה של אפיקים. שאלתי אותו לגביה והוא המליץ לנו לעשות טרייד אין לקלנועית בקיבוץ אפיקים ונתן לי את פרטי איש הקשר". איש הקשר הגיע לקיבוץ, בחן את הקלנועית הישנה וראה שהיא במצב שמור, נקי  ובמצב מכני מצוין. "הסוכן נתן לי הצעת מחיר עבור הקלנועית הישנה והחדשה שהתאימה לי. בדקתי בחברות מתחרות, אך הקלנועית שלהם לא מצאה חן בעיניי, למרות היותה יפה מבחוץ היא לא התאימה לי, כי היא לא הייתה מספיק חזקה לנוע בקיבוץ. החברים בקיבוץ המליצו לי ללכת על קלנועית אפיקים בגלל האיכות לעומת המתחרים ומחיר הקלנועיות היה זהה". התהליך של הטרייד אין לקלנועית היה פשוט מאד. "רציתי לעשות הפתעה לאישתי. ביקשתי מסוכן המכירות להגיע אלינו עם הקלנועית החדשה והיא התאהבה בה מהרגע הראשון וחשבה שהקלנועית מעולה". כל מה שנותר לי הוא לסיים את תהליך הטרייד אין במקום. "אין ספק שאמליץ לחבריי לרכוש קלנועית מקלנועית אפיקים. למעשה כבר הפניתי את השכנה, שעשתה טיול על הקלנועית החדשה, ויצרה קשר עם סוכן המכירות".

 

 

 

רישק לבוב - שינוי חיובי לחיים


בזכות הקלנועית החיים שלי השתנו מאוד לטובה, כאדם מוגבל אני יכול לצאת לרחוב ולסביבה הקרובה ולעשות סידורים שבעבר הייתי תלוי באחרים ואפילו להוריד את הזבל, לאדם מוגבל זה מאוד משמעותי, משפר את איכות החיים ומוסיף בטחון עצמי. אני רק מצטער על דבר אחד, שלא עשיתי את הצעד לרכישת הקלנועית הרבה שנים קודם, אבל כבר אמרו חז'ל, מוטב מאוחר מאשר בכלל לא. אני מודה לכם על מוצר חיוני וחשוב זה שממש משנה חיים.

 

 

פתרון טוב לזוגות צעירים


יונתן ויעל אוראל המתגוררים בהרחבה של קיבוץ שמיר קנו AfiScooter S מפני שההרחבה רחוקה ממרכזי הפעילות בקיבוצם. עתה כשיעל בשמירת היריון הוא הפך לשימושי אף יותר. כבני קיבוץ עוד בילדותם הם נהגו בקלנועיות ששימשו את חברי הקיבוץ, והם מרגישים כי הדגם החדש הוא מהיר ונוח בהרבה מאחיותיו המבוגרות. בשל המראה העתידני החברים בקיבוץ העניקו לו את הכינוי ‘חללית’, והיו כאלה שכבר התעניינו בקניית הרכב. בזמן הקצר שהבריז ברשותם הם הספיקו לגמוא לא פחות מ-400 קילומטרים. הם משוכנעים כי זהו פתרון טוב לזוגות צעירים שכמוהם, משום שהוא לא מרעיש ולא מזהם, הוא הרבה יותר בטוח מקטנוע, ויש בו גם מקום לסחוב קניות וציוד הכרחי לילדים.
    

 

לאה לוין - לוקחת טרמפיסטים ומשוויצה

 

שירותי הקייטרינג הטעימים של לאה לוין מנווה עוז בפתח תקווה ידועים בכל אזור המרכז. לפני חמש שנים היא נאלצה לוותר על הוולוו סטיישן שלה, ומאז השתוקקה לקלנועית, אך לא הצליחה לרכוש רכב כזה. לפני כחמישה חודשים קרה לה נס קטן. בשיחת חולין עם קרובת משפחה היא סיפרה שהדבר היחידי שהיא רצתה ולא הצליחה להשיג בחייה הוא קלנועית. הקרובה פעלה בחשאי, וארבעה ימים אחר כך המתין ללאה הרכב הכי חדש והכי מפואר שיצא ממפעלי אפיקים. מאז היא נוהגת בו בהנאה, לוקחת טרמפיסטים ומשוויצה. היא במיוחד נהנית להסיע בו את חברה לחיים.
אנחנו שואלים אותה האם הרכב נוח? “פניתם לאחת שיש לה רק דברים טובים לומר”. אז את ממליצה עליו? אנחנו מקשים. “מה זה ממליצה?!  רק שיסעו ויחזרו בשלום”.

 

מכפר אדומים לפסגת הטיטליס


שקדיה כהן, בת 55 מכפר אדומים רכשה לפני כ­ 4 שנים קלנועית אפיקים מסוג Superlight. "הקלנועית ממש שינתה את חיי, היא משמשת אותי בכל תחומי החיים, בבית ובחוץ ומאפשרת לי עצמאות שלא הייתה לי בעבר".
לאחרונה הצליחה שקדיה להגשים חלום ולנסוע לחופשה בחו"ל וזה לא מובן מאליו. שקדיה היא חולת טרשת נפוצה הגורמת לה לקשיים בשמירה על שיווי המשקל.
שקדיה נסעה עם בעלה ועוד זוג חברים לטיול בן שבוע בשוויץ. קלנועית עד המטוס ­ "בשלב העלייה למטוס ניתן להגיע עם הקלנועית עד קצה השרוול ומשם נכנסים למטוס בעזרת כסא גלגלים צר המותאם לתנועה בתוך המטוס ואת הקלנועית מקבלים כשמגיעים אל היעד. בשוויץ שכרנו דירה באזור עיירת הנופש והסקי אנגלברג ומשם יצאנו לטיולים רבים".
בעזרת הקלנועית הצליחה שקדיה אף להעפיל על האלפים השוויצרים. "הנגישות בחו"ל מאוד נוחה, בכל מקום יש גישה גם לנכים והקלנועית איפשרה לי להגיע לכל מקום שרק רציתי.
שטתי על אגם, הגעתי לפסגת הטיטליס ולעוד המון מקומות יפים ומרשימים, אשר ללא הקלנועית לא הייתי מצליחה לראות".
בארץ מקפידה שקדיה לתרום מזמנה לקהילה. יום בשבוע היא מקדישה להתנדבות באירגון יד שרה. "הקלנועית נכנסת לתוך הוואן שאוסף אותי מביתי וזה מאפשר לי להתנדב ולתרום את זמני". לשקדיה יש פינה חמה בלב לאירגון יד שרה, שאפשר לה להגשים חלום: "רציתי לעשות יום כיף עם חמשת נכדיי בבאר שבע, ללא עזרת בעלי או ילדיי.
מתנדבי יד שרה הגיעו בוקר אחד לביתי עם הוואן, אספו אותי עם הקלנועית שלי ויחד, נסענו לישוב בו מתגוררים נכדיי. כך זכיתי לבלות איתם יום כיף מרגש ומגבש".

customer story1 customer story2

הקלנועית היא הכל בשבילי!   

 
מנחם מנדל, בן 64 לשעבר סרן בחיל שיריון, הוא נכה צה"ל המתגורר בנשר. מנחם כאדם מאמין ונחוש, הצליח להשתקם והוא מתפקד היטב בהתחשב במצבו הרופאי "אין לי ספק שהקלנועית עזרה לי מאוד בשיקום. העובדה שאני יכול להיות עצמאי ולנייד את עצמי ממקום למקום תרמה באופן חיובי ומשמעותי לשיקום שלי, לתחושת הבטחון ולעצמאות שלי". לדבריו, הוא מאוד שבע רצון מאפיקים והקלנועית מדגם בריז 3 זוגית שברשותו, היא השנייה שרכש מאפיקים.
"אני נוהג להחליף את הקלנועית שלי בחדשה בעיסקת טרייד אין בכל 3 שנים, כאשר תקופת האחריות מסתיימת ­ סידור מאוד נוח מבחינתי.  ברשותי גם רכב, אך כמעט אינני משתמש בו וזו ההוכחה הטובה ביותר שהקלנועית היא הכל בשבילי".

 

קלנועית אפיקים שינתה את חיי

    
יוכבד גוהרי מבני ברק נוהגת מזה 25 שנה על קלנועית של אפיקים. "בשבילי רק אפיקים" אומרת יוכבד ומוסיפה: "אני מאוד מרוצה מהכלים ומהשירות האישי הנהדר. כשאני זקוקה לטיפול, מגיעים אלי הביתה ועוזרים לי בכל מה שאני רק צריכה. ההרגשה כל כך טובה ואמינה שדני, הסוכן האישי שלי, הוא כבר ממש כמו חלק מהמשפחה, זה לא סתם עסקים". יוכבד סובלת מנכות של 100% המקשה עליה מאוד את ההליכה והיא משתמשת בקלנועית מידי יום בכדי לבצע את כל הפעילויות היומיומיות: קניות בשוק, נסיעה לבריכת השחייה ולבקר חברות. בהתחלה החזיקה יוכבד רק קלנועית זוגית גדולה, בה היא השתמשה כשהילדים היו קטנים ובאמצעותה הייתה מסיעה אותם לכל מקום: לגן, לבית ספר לקופת חולים ולגני השעשועים.
כשיוכבד הוציאה רישיון נהיגה לרכב, היא רכשה קלנועית נוספת, קטנה ומתקפלת. קלנועית לכל מטרה - "כיום יש לי 2 קלנועיות: אחת זוגית גדולה שבה אני משתמשת בסידורים באזור הבית והשכונה ואילו הקלנועית המתקפלת נכנסת לתא המטען של הרכב ובה אני משתמשת כאשר אני נוסעת לעשות קניות. בשביל בן אדם כמוני שלא יכול ללכת, הקלנועית שינתה את חיי, היא השיבה לי את כושר הניידות ושיפרה מאוד את איכות החיים שלי".
יוכבד מוסיפה ומספרת: "חשוב לי שאנשים מוגבלים ובכלל אנשים שההליכה מעייפת אותם או קשה עליהם,  ידעו שהקלנועית של אפיקים היא פתרון שיכול לשנות את חייהם. יש לי חברה שבמשך שנים הייתה 'כלואה' בביתה וכמעט ולא הייתה יוצאת. מאז שהכרתי לה את הקלנועית של אפיקים, חייה השתנו ללא הכר והיא מברכת אותי מידי יום!"

 

להדגמה חינם בביתך
* שדה חובה