לפרטים נוספים חייגו *9901
המותג קלנועית®, בפיתוח אפיקים רכב חשמלי, הפך מזמן להצלחה ישראלית וכלל עולמית. אפיקים רכב חשמלי מתמחה מאז 1978 בתחום התחבורה החשמלית הקלה, ומעניקה פתרונות ניידות מתקדמים לנוסעים ולשינוע מטענים. משפחת מוצרי קלנועית מעניקה פתרון ניידות נוח, משתלם וחסכוני לכל גיל ולכל צורך. המטרה שלנו היא להעניק ללקוחותינו איכות חיים גבוהה ותחושת עצמאות מלאה.
במערך המחקר והפיתוח של החברה לומדים את הצרכים העדכניים של קהלי היעד השונים, ועוסקים ללא הרף בתכנון ופיתוח פתרונות ניידות פורצי דרך.
איכות המוצרים ממשפחת קלנועית, הבטיחות, החדשנות, העיצוב המתקדם, והנוחות הצמיחו לא מעט חיקויים ברחבי העולם. לכן, אנחנו מקפידים להתחדש ללא הרף, להבין את הצרכים המדויקים של לקוחותינו ולהתאים עבורם את הפתרונות הטובים והמתקדמים ביותר.

קלנועית® אפיקים מעמידה לרשותך מגוון רחב של דגמים, המציעים שילוב מושלם בין חדשנות, בטיחות, אמינות, עיצוב, מחיר, ושפע אביזרים משלימים לנוחות והנאה מירביים.
מערך השרות והמכירה שלנו הינו בעל מוניטין של מצוינות ואמינות בן למעלה משלושה עשורים, והוא מאפשר ללקוחותינו הפעלה רציפה של הקלנועית בראש שקט, בידיעה שיש על מי לסמוך. מקצועני מערך השרות שלנו ידעו להתאים את הפתרון הטוב ביותר עבורך, ולאבזר את הקלנועית החדשה שלך בכל הדרוש לנסיעה פשוטה ומהנה. רק קלנועית אפיקים מעניקה לך אחריות למשך 3 שנים - יותר מכל יצרן או יבואן אחר בתחום!

כל מוצרי החברה עומדים בדרישות התקן הישראלי, האירופאי (CE) ותקן הבטיחות של ה- FDA בארה"ב.
את מגוון המוצרים במשפחת קלנועית תוכל לפגוש בין היתר בארצות השמש החמימות של ארה"ב, ברחובותיהן הסואנים של לונדון וערים נוספות בבריטניה, וגם על המדרכות השלוות מרוצפות האבן בהולנד ובבלגיה. למעלה מ- 50,000 לקוחות בחמש יבשות מרגישים בטוחים וחופשיים בזכות הניידות שמעניקה להם קלנועית.


להדגמה חינם בביתך
* שדה חובה