לפרטים נוספים חייגו *9901

היכן ניתן לרכוש קלנועית מתקפלת בזול? מה היא העלות של קלנועית מתקפלת? למי מומלץ לרכוש קלנועית מתקפלת?

 

קלנועית היא הפתרון האידיאלי עבור אנשים מבוגרים או כאלו המתקשים להתנייד. הודות להפעלה הפשוטה, האמינות והעיצובים האיכותיים, אנשים רבים כיום משתמשים בקלנועית כדי להרוויח עצמאות ולהסתובב ברחבי העיר או הכפר. חידושים טכנולוגיים ושימוש במנועים חשמליים מתוחכמים הובילו למצב בו קלנועיות איכותיות זמינות עבור כל מי שיש לו בהן צורך. בעיקר לקראת רכישה של דבר חיוני כמו קלנועית, מומלץ לוודא כי הספק הינו גורם מורשה ושההשקעה שלך תצדיק את עצמה. בעת הבחירה בין הקלנועיות השונות יש לבדוק את היכולות ואת התכונות המיוחדות של כל דגם ולראות איזה דגם ישתלב בחייך בצורה הטובה ביותר. קלנועית מתקפלת יכולה להוות את הפתרון האידיאלי עבור לאנשים אשר מסתובבים הרבה.

מה היא קלנועית
קלנועית היא רכב חשמלי אשר אינו מצריך רישיון נהיגה והוא מורשה להשתמש בכבישים ואף במדרכה. בניגוד לרכבים אחרים, קלנועית אינה מצריכה תיקונים תכופים, ביטוח מכל סוג או דלק יקר. קלנועית מתקפלת מאפשרת לבעליה להתנייד בצורה מהירה, פשוטה ובטחה ממקום למקום מבלי להתיש את הגוף או להתייסר מתנאי מזג האוויר. הקלנועיות כיום מעוצבות על מנת לאפשר לכל אדם להתיישב ולהתחיל לנהוג, אין צורך בתקופת הסתגלות או למידה. המהירות המרבית של רוב הקלנועיות היא שנים עשר קילומטרים בשעה, מהירות המתאימה לנסיעה ליעדים במרחקים קצרים עד בינוניים.


מה היא קלנועית מתקפלת

קלנועית מתקפלת היא קלנועית בעיצוב מינימליסטי וקל אשר הופך אותה לאידיאלית עבור אנשים אשר רוצים להתנייד בעזרת הקלנועית גם ביעדים רחוקים. כיום, ניתן למצוא קלנועית מתקפלת אשר אינה שוקלת הרבה אך יש לה סוללה חזקה אשר תאפשר לך להמשיך ולנסוע לזמנים ארוכים ללא הטענה. לקלנועית מתקפלת ישנם מספר יתרונות ביחס לשאר הקלנועיות:

 

• מאפשרת לך לנסוע בתוך מבנים ואף לעלות במעליות בקלות וללא התעסקות מיותרת.

• מאפשרת אחסון נוח.

• מאפשרת נסיעה עם הקלנועית במכונית או תחבורה ציבורית מבלי הצורך ברכב מיוחד.

• נוחה ומתאימה לטיסות ולהתניידות בחו"ל.


כיצד בוחרים קלנועית מתקפלת

הדבר הראשון שיש לוודא הוא שבית העסק אשר מספק לך את הקלנועית המתקפלת הינו גורם מוסמך ואמין המספק מוצרים איכותיים ונושא באחריות על התפקוד של כל אחד מהם. בחירה בספק הנכון יכולה לחסוך לך בעלויות הקלנועית ולספק עבורך מענה וליווי לאורך תקופת השימוש.


הדגמים של הקלנועיות המתקפלות הם די דומים אך לכל אחד יש את היתרונות שלו, מומלץ מאוד להיוועץ עם גורם מקצועי לקראת הבחירה, להסביר לו את הצרכים שלך ולבחור בקלנועית הנכונה ביותר עבורך. חשוב לבדוק בדיוק אילו יכולות יש לקלנועית בה בחרת מכיוון ולחלק מהן יש מערכות שונות לבלימת זעזועים וסוללות בעוצמות שונות – למידע נוסף.


סיוע במימון לרכישת קלנועית מתקפלת


בעיקר כאשר מדובר בקלנועית, ישנן מגוון אפשרויות תשלומים נוחות אשר יעזרו לך להכניס את כלי העזר המדהים הזה לחייך. בנוסף למבצעים ולהסדרי התשלומים, ישנם אזרחים רבים בארץ אשר זכאים לסיוע בסבסוד קלנועית ומומלץ מאוד לברר האם גם לך מגיע סיוע במימון הקלנועית החדשה שלך.


קלנועית מתקפלת מבית קלנועית אפיקים


קלנועית אפיקים הינה מובילה עולמית בתחום הייצור והאספקה של קלנועיות מכל הסוגים. אנו מבצעים משלוחים לכל חלקי הארץ ומספקים ייעוץ מקצועי וסיוע בבחירת הקלנועית האידיאלית עבורך. הקלנועיות שאנו מייצרים ומשווקים בארץ עומדות בתקני הבטיחות המחמירים ביותר ואנשי המקצוע שלנו מקפידים מאוד על התפקוד התקין והתפעול הנוח שלהן.


זה הזמן ליצור איתנו קשר ולהזמין לעצמך קלנועית מתקפלת אשר תשדרג את חייך!

 


פנייתך חשובה לנו.
יועצי השרות שלנו ישמחו לסייע לך בבחירת דגם הקלנועית המתאים ביותר עבורך, במתן שרות ותחזוקה לקלנועית שברשותך, או בכל שאלה אחרת.
* שדה חובה
להדגמה חינם בביתך
* שדה חובה