לפרטים נוספים חייגו *9901
Simai הוא סיפור על תשוקתו של יזם אירופאי לטכנולוגיה, ועל חלומו לתכנן ולבנות את כלי הרכב הטובים ביותר לתעשייה, מערכים לוגיסטיים ומערכי שרות. האתגר הזה החל ב-1950 ונמשך מאז במסורת של מחויבות לערכי החברה ומעורבות ביצירה. החזון פורץ הדרך מתבטא היום בשורת מוצרים איכותיים ורבי עוצמה, המאפשרים עבודה תפעולית רציפה ויעילה ומתן מענה מלא גם לאתגרים קשים במיוחד. Simai מתמחה בהתאמת כלי הרכב הקשוחים בדיוק לפי דרישות הלקוח, כולל אביזרים והתקנות מיוחדות.
מרכז פעילותה של החברה ממוקם בפרברי מילאנו שבצפון איטליה. את מוצרי האיכות של Simai תוכלו למצוא בשימושם של ארגונים ומפעלי תעשייה רבים ברחבי אירופה, ובמעצמות תעשייתיות נוספות דוגמת ארה"ב וסין.
Simai
החברה פועלת לשיפור מגוון המוצרים באופן תמידי, והערכים הניצבים בראש מעיניה הם חדשנות, יעילות ובטיחות. לקוחותיה מכירים בערכים אלה ולמדו להכירם מקרוב בעשרות שנים של הובלה, תוך שהם בוחרים פעם אחר פעם במוצרי Simai הנותנים מענה מלא לדרישות ייחודיות בתחום התפעול והשינוע.

לאחר יותר מ-60 שנות פעילות מעמיקה והשקעות אדירות בתחום, Simai מיקמה את עצמה כנקודת ייחוס חשובה ביותר בתחום הרכב התפעולי. מגוון המוצרים של החברה הפך אותה ליצרן אירופי מוביל ומשגשג בתחום זה.
כחלק מראייה כוללת ותשוקה תמידית לחדשנות ומצוינות, Simai משקיעה בכל שנה חלק מרווחיה במחקר ובפיתוח של פתרונות חדשים. החברה צופה באופן תמידי אל העתיד ומכוונת את מוצריה כך שיתנו מענה מקיף לצרכי המחר. במלאת לה 60 שנות פעילות ויותר, מנהליה של Simai רואים בכך נקודת פתיחה לאתגרים חדשים והצלחה משמעותית גם בעתיד.

לצפייה ברכבים לחץ >>

אפיקים רכב תפעולי משווקת בישראל באופן בלעדי את משפחת מוצרי Simai, ומציעה מגוון רחב של כלי רכב וגוררים למשקלים עד 30 טון בהתאמה אישית מדויקת. אתה תגדיר עבור המומחים שלנו את הצרכים הייחודיים שלך, כולל התקנות, התאמות ודיגומים מיוחדים. המפרט המבוקש יבוצע במלואו במפעלי Simai, שפיתחה מיומנות בבניית Tailor-Made של כלי עבודה קשוחים לעומסים בעלי משקל חריג ומגוון שימושים ייחודיים. כך למשל, החברה התאימה כלים ייעודיים לניקוי קרונות רכבת, כלים חשמליים עם מנוע מוגן בפני ניצוצות למפעלים שבהם חומרי נפץ וחומרים דליקים, שינוע גנרטורים למטוסים ועוד.
 
 
 
להדגמה חינם בביתך
* שדה חובה