לפרטים נוספים חייגו *9901
הקלנועית שמגיעה אליכם יפה וצבועה, ארוזה בניילון..וחדשה על כל חלקיה, קיבלה הרבה תשומת לב, בקרה של מאות עיניים שהתבוננו ובדקו בה בדקדקנות מקצועית. שרשרת ארוכה של פעולות חכמות במפעל ה"מלבישות" את הקלנועית בסרט נע ממחלקה אחת לשנייה, באביזרים וטכנולוגיות מתקדמות. אין עוד חברה בארץ ששולטת על כל חלק בקלנועית מגדול ועד קטן – האחריות הזו עושה את כל ההבדל באיכות הכלים, בבטיחותם ובשירות שמוענק ללקוח.

1. תהליך תכנון ועיצוב הכלי - סיעור מוחות.  לא בכדי אומרים ש80% מהעלות הסופית של המוצר נקבעת ב 20% מאמצי התכנון הראשוניים...
מחלקת השיווק ומחלקת הפיתוח מגבשות יחד רעיון לגבי פיתוח כלי חדש, מחלקת השיווק מוסרת את הדרישות לגבי הכלי למח' הפיתוח וע"פ זה מתכננים את קונספט הכלי.

2. אב טיפוס - אב-טיפוס הוא דגם ראשוני, ניסיוני של מוצר תעשייתי חדש. האב טיפוס מהווה מודל לבחינה והתנסות והוא נבנה בדרך שונה מדרך בנית המוצר המוגמר ומצריך אמצעים אחרים ושיטות עבודה אחרות ושונות. דוגמה אחת להבדל בין אב טיפוס למוצר מוגמר הוא שהאחרון מיוצר בפס ייצור ואילו אבטיפוס נבנה בעבודה פרטנית. בתהליך מעמיק מגבשים את פיתוח כלי הקלנועית במפעל באפיקים. אחר-כך מחלקת ההנדסה מנתחת ומתרגמת את הרעיונות שהועלו בשלב פיתוח הכלי ומייצרת אב טיפוס לכלי במלואו.

3. הפקת תוכניות פרטניות - לאחר שאושר האבטיפוס מחלקת  ההנדסה מוציאה שרטוטים והנחיות ייצור, כולל חלקים לספקים שונים לבחינת עלויות.

4. רכישת חומרי הגלם - מחלקת הרכש מקבלת את המפרט המלא שכוללת הקלנועית והיא האחראית לרכישת מלאי של החלקים בשילוב בקרת איכות - בדיקות אשר מאשרות את תקינותם והיותם מתאימים לשיווק. אפיקים רכב חשמלי משקיעה משאבים גדולים מאד בהבטחת המוצרים המוגמרים שיהיו בעלי איכות מקסימאלית ויוכיחו עצמם לאורך שנים. החלקים שמגיעים מהספקים השונים עוברים בדיקות חוזרות של עמידות בתקנים בהתאם לדרישות מחלקת ההנדסה.

5. הזמנת לקוח - הזמנה לייצור קלנועית עוברת היישר אל מחסן החלקים אשר מנפיק למחלקת הייצור את כל החלקים  לביצוע הרכבת הכלים.

6. הרכבת המכלולים - בתוך מחלקת הייצור קיימות עמדות עבודה למכלולים ולתתי מכלולים. לדוגמא: כידון הוא מכלול המורכב מתתי פריטים הנקראים תתי מכלול. כך גם הגלגלים כמכלול של יחידת הנעה עם מערכת חשמל, כל אלה נמצאים בעמדות של תתי מכלולים.
העבודה נעשית בתשומת לב קפדנית, אישית באופן שכל עובד אחראי על החוליה שלו בשרשרת.

7. הרכבת הכלי - לאחר ייצור תתי המכלול ובקרה על איכותם עוברים למחלקת ההרכבות. כל חלק בקלנועית מורכב בצורה יסודית ועובר לשלב אחריו עד ליצירת הכלי השלם.

8. אבטחת איכות – באפיקים רכב חשמלי נוהלי עבודה מסודרים ושיטת עבודה ברורה לכל אורך התהליך המבטיחים  את איכותו של מוצר כך שיגיע אל הלקוח כשהוא נקי מתקלות.(ISO)

9. בדיקה סופית ונסיעת מבחן – השלב האחרון בשרשרת בטרם מאושר הכלי לאספקה הוא בבדיקה סופית איכותית בה עוברים על שורה של בחינות שמוודאות שהכלי, על כלל חלקיו: תאורה, מנוע, חשמל ועוד, איכותי, בטיחותי ומוכן ולנסיעת מבחן. כל קלנועית נבדקת באופן אישי. בנסיעת המבחן לקלנועית אנו בודקים את טווח הנסיעה, תפקוד כל הפונקציות בזמן נהיגה, מהירות הכלי ועמידותו בפני זעזועים על תקינות כל מנגנוני הבטיחות הקיימים בו.

10. המפתח בידיים שלכם - כשהקלנועית מאושרת לאספקה היא עוברת למחסן תוצ"ג עד למשלוח בארץ. במידה והכלי מיועד עבור לקוח בחו"ל מבצעים פירוק חלקי לצורך הכנסת הכלי לאריזה מתאימה למשלוח הכלי לחו"ל.
בסוף התהליך אספקת הקלנועית מבוצעת ללקוח תוך כדי הדגמה פרטנית והבטחה ללווי ושירות אישי לכל אורך הדרך.
         
נסיעה טובה !
להדגמה חינם בביתך
* שדה חובה