לפרטים נוספים חייגו *9901
אפיקים רכב חשמלי חרטה תחת דגלה את הדאגה לאיכות חיים, לאלו המתקשים בהליכה, באמצעות קלנועיות המספקות מגוון פתרונות מתקדמים לניידות אישית. לירידה בכושר הניידות יש מספר סיבות ביניהם מחלת הסוכרת שעלולה לפגוע בעצבי הרגליים, עובדה שמקשה, ברמות שונות, על ההליכה ואף במקרים קשים יותר גורמת לנכות מלאה.

מחלת הסוכרת מציבה בפני הסוכרתיים אתגר יומיומי בשל חוסר היכולת הבסיסית להתנייד כבר בגילאים צעירים יחסית, והיא פוגעת באופן קשה בביטחון ובהערכה העצמית בקרב החולים. התופעה הזו גורמת לחולים להיסגר בביתם ולא מאפשרת להם להמשיך ולחיות את החיים באופן שגרתי, נורמלי ואיכותי.

אפיקים רכב חשמלי, הינה חברה ישראלית המובילה את תעשיית הקלנועיות בארץ. ניסיון של  30 שנה הביא את החברה להתגאות ביכולות מקיפות, ידע וכוח אדם מנוסה ביותר הכולל מהנדסים, מנהלי פרויקטים, ואנשי שיווק ומכירות שנמצאים בקשר יומיומי עם לקוחותיהם. היכרות מעמיקה זו מאפשרת חדשנות בלתי פוסקת ופיתוח קלנועיות בעלות הנדסת אנוש חכמה.
קדמת הטכנולוגיה מאפשרת היום להמשיך לחיות עם מחלת הסוכרת שנים רבות ולהצליח לשמור על איכות חיים גם מבחינה בריאותית וגם מבחינה נפשית. לצד תרופות חדשניות ששומרות על החולה, יש אמצעי ניידות מתקדמים ונוחים יותר מאשר כסא גלגלים. קלנועית אפיקים היא כלי אופטימאלי לחולה סוכרת.

הקלנועית מונעת על ידי מצבר נטען ומאפשרת לנוע ממקום למקום בביטחה, בקלות ובנוחות. הקלנועית מאפשרת למשתמש בה להמשיך ולנהל אורך חיים שגרתי, לנייד את עצמו ממקום למקום, להמשיך להיות מעורב חברתית בקהילה בה הוא חי ולשמור על עצמאות מלאה.

"אני חולה סוכרת ונכה ברגליים. במשך שנים המשכתי להחזיק ברכב רגיל, בעיקר בחנייה, בשל הקושי בניידות 80% מהזמן נשארתי בבית. לפני שבע שנים החלטתי לקנות קלנועית ומאז השתנו חיי. היום, ממקום מגורי ברמת גן, אני יוצא הרבה החוצה, מטייל, נוהג לעתים עד תל אביב, מוציא את הכלבה לסיבוב בגינה, נכנס לקניונים, מסתובב לבד בשוק ועושה קניות. אני חופשי.
במשך 7 שנים החלפתי כבר 3 קלנועיות. זה הכייף שלי. כל פעם אני משדרג  לדגם חדש יותר והיום אני נוהג על  הבריז 4. הקלנועית פותחת אופקים חדשים, לאדם כמוני שהוא מוגבל ברגליים, ומאפשרת לי להגיע למקומות שלא חלמתי שאוכל להגיע אליהם שוב, כמו בעבר" מספר וינקורוב ולדימיר.
להדגמה חינם בביתך
* שדה חובה