לפרטים נוספים חייגו *9901
האנשים שמאחורי קלנועית אפיקים

אמיתי איצקוביץ ­- מנהל המחסן ומחלקת השירות באפיקים  "אנחנו כאן כדי לתת את השירות הטוב ביותר ולפתור ללקוח שלנו כל בעיה בכל דרך אפשרית" אומר אמיתי איצקוביץ - מנהל מחלקת השירות באפיקים.

אמיתי, בעל תואר הנדסאי תעשייה וניהול ממכללת כנרת, עובד באפיקים מעל ל-3 שנים. תפקידו לספק פתרונות יצירתיים לבעיות העומדות בפני הלקוחות והסוכנים, להחליט מי אחראי לתיקון כל תקלה ותקלה ולדאוג לפתרונה האופטימאלי לשביעות רצונו של הלקוח. "במחלקת השירות אנו עושים הכל כדי שהלקוח ייצא עם התחושה שהוא זכה לשירות הטוב ביותר ושהפתרון הגיע במהירות ובמקצועיות".
 
במסגרת תפקידו, אמיתי הוא האדם שיוצק משמעות למודל "אפיקים אישי".
השירות הייחודי של אפיקים רכב חשמלי, מעמיד לרשות לקוחות אפיקים, כתובת אחת לכל הפניות ­- סוכן אישי שפותר ללקוח כל בעיה או תקלה שהתגלתה. הסוכן (אחד מ-12 הסוכנים של אפיקים הפרוסים בכל רחבי הארץ) מגיע ללקוח ומשתדל לפתור את התקלה בשטח. במידה ויש צורך בחלקי חילוף או פיתרון שדורש את מחלקת ההנדסה במפעל, הסוכן מזמין את החלפים או לוקח את הכלי לתיקון במעבדה. "הכלים שמגיעים לתיקון במפעל אפיקים עוברים בדיקה מקיפה, בנוסף למערכת בה נרשמה תקלה. באופן זה, הלקוח יכול להיות בטוח שהקלנועית שלו תקינה ובטוחה ב-100% לנסיעה. אנחנו מאוד קשובים לשטח, הסוכנים מעבירים הרבה מאוד מידע מהשטח וכך אנו מסוגלים לתת פתרונות יעילים ומהירים".
העובדה שדגמי הקלנועיות של אפיקים הן פרי פיתוח מקומי מאפשרת למחלקת השירות להכיר מקרוב כל בורג ולהיות היחידים שעונים על כל בקשה ממחלקת השירות:ׂ"לאפיקים יש יתרון משמעותי על פני המתחרים מכיוון שאנחנו מטפלים בכלים שפותחו ותוכננו על ידינו. לרשותנו עומד הגב החזק של מחלקת ההנדסה והפיתוח, כך שאם במקרה אנו נתקלים בבעיה חדשה או בבעיה שלא הצלחנו לפתור, צוות ההנדסה, המכיר את הכלי מכל הכיוונים, בא לעזרתנו. זאת בניגוד ליבואנים שאינם יצרנים, המנסים לתת שירות לכלים שלא הם תכננו ובנו, ואינם מבינים את המשמעות וההשפעות של כל חלק מכני או רכיב אלקטרוני האחראי על בטיחות ואמינות הכלי".

לסיכום מציין אמיתי שבנוסף למימד הטכני עליו אחראית המחלקה, יש לה תפקיד נוסף, חשוב לא פחות: "אנחנו מהווים אוזן קשבת ללקוחות החברה. מחלקת לקוחות אינה מיועדת רק לתקלות, יש שיח בלתי פוסק עם הלקוחות, אנחנו מקשיבים לדעתם, לומדים את צורכיהם ומוצאים את הדרך הנכונה לעזור להם ולעזור לנו לפתח כלים חדשים שעונים בדיוק על כל אותם צרכים. לכן דגמי הקלנועיות של אפיקים משתכללים מפיתוח לפיתוח ונמצאים בחוד החנית של הטכנולוגיה העולמית בתחום הזה".
 
לקראת החורף!
תחזוקה נכונה לקלנועית שלך ­ - הדרך הבטוחה לניידות מלאה!
תחזוקה נכונה של הקלנועית שלך תאפשר לך ליהנות גם בחורף מעצמאות וניידות. מומלץ להזמין נציג שירות לצורך בדיקת תקינות מקיפה:
בדיקת מכלולי הבטיחות: בלמים,  צמיגים ואורות
בדיקת מצברים
חיזוק ברגים ומכלולים
להדגמה חינם בביתך
* שדה חובה