קלנועית אפיקים

לפרטים נוספים חייגו *9901
  • 29529 banner site2
להדגמה חינם בביתך
מלא את פרטיך ונחזור אליך בהקדם:
* שדה חובה
לחצו לצפייה בקטלוג של קלנועית אפיקים

על קלנועית אפיקים


קלנועית אפיקים החלה את דרכה בשנת 1978 בקיבוץ אפיקים והיא החברה שלמעשה המציאה את השם קלנועית. חברת אפיקים היא הינה החברה הבלעדית בישראל שמייצרת קלנועיות בארץ וקלנועיות שלה מיוצרות תחת תקני בטיחות מחמירים של אירופה, ארה"ב וישראל. קלנועית אפיקים היא החברה המובילה בעולם לייצור ושיווק קלנועיות ברמה כלל עולמית בענף הניידות האישית וצרכיה.

הקלנועית של קלנועית אפיקים מהווה פיתרון אידיאלי, בטוח וכלכלי לכל מטרה וגיל. לרשות החברה קיים מבחר גדול של סוגי קלנועיות שונים בעיצוב מתקדם ואמין ומחיר נוח. לקלנועיות השונות קיימים גם אביזרים משלימים המספקים מענה לצורך וביחד מרכיבים איכות חיים.

הצטרפותה של מטרו מוטור למשפחת אפיקים הביאה לכך שלקוחותיה יכולים ליהנות מכלל העולמות. החל משירות ברמה גבוהה ומערך שירות כלל ארצי ולצד אחריות ואפשרויות מימון רבות.

הצטרפו לאלפי לקוחות מרוצים של קלנועית אפיקים ותיהנו משלווה וקלנועית איכותית מבית מטרו מוטור.

שאלות ותשובות על קלנועית

על פי תקנות התעבורה מהירות הקלנועית לא תעלה על 12 קמ"ש.
על פי תקנות התעבורה, הקלנועית אינה מוגדרת ככלי רכב והנוהג בה אינו חייב ברישיון נהיגה.
תקנות התעבורה בישראל מגדירות כי יש לנהוג בקלנועית על המדרכה או כאשר אין מדרכה או אין אפשרות לעלות או לרדת בביטחה מהמדרכה יש לנוע בשולי הכביש תוך זהירות מירבית.
מרבית הקניונים בארץ ובחו"ל מאפשרים כניסה עם הקלנועית לתוך מרכזי הקניות. דגמי הגוגו והקאדי הינם כלים המיועדים במיוחד לנוע בתוך מרכזי קניות ונועדו לאפשר לנוהג בהם ניידות מקסימאלית.
הקלנועית של אפיקים מצוידת במערכות מתקדמות אשר בין השאר מוגנות מפני מים. למרות זאת לא מומלץ לנסוע בתוך שלוליות או להשאיר את הקלנועית חשופה בגשם לזמן ממושך.
מכון צומת פיתח פיתרון הלכתי - טכני מורכב למדי לקלנועית עם פיקוד שבת המאפשר לנוע גם בשבת. שימוש בקלנועית עם פיקוד שבת קיבל את אישוריהם והמלצותיהם של רבנים מובהקים, כדוגמת הרב יעקב אריאל והרב דב ליאור, גם בנסיעות שאין מדובר בפיקוח נפש. העקרונות ההלכתיים המיושמים במנגנון פיקוד השבת הן "הפעלת עקיפין" (גרמא) ו"שינוי זרם רציף". 
רכישת קלנועית יד שניה עלולה להיות מסובכת כמו רכישת רכב משומש, על מנת להקטין את הסיכון מומלץ לרכוש מנציג מוסמך של אפיקים רכב חשמלי וכן להקפיד על הדברים הבאים:
יש לבדוק כי הקלנועית במצב נסיעה תקין ובטיחותי, יש לברר איזו אחריות מקבלים וכן האם לקלנועית הישנה יש תמיכה טכנית וחלפים זמינים.