לפרטים נוספים חייגו *9901
ראיון עם ליאור קורן - נציג אפיקים רכב חשמלי באמריקה

אחרי חדירה לשוק האירופי, סומנה ארה"ב כיעד מכירות משמעותי. עולם הסקוטרים בארה"ב מוכר היטב, המודעות לכלי הרכב הללו גבוהה, די להיכנס לכמה קניונים ברחבי ארה"ב ולגלות מספר גדול של סקוטרים בכדי להבין. האתגר הגדול של אפיקים רכב חשמלי בשוק האמריקאי, הוא בהחדרת מותג הבריז כאלטרנטיבה נוספת להיצע הקיים שם היום.
החדרת מוצר חדש לשוק האמריקאי אינה פשוטה. מחסומי הכניסה לשוק זה הינם גבוהים מאוד עבור יצרנים ישראלים ונדרשת השקעה גדולה של משאבים על מנת לחדור בהצלחה. אפיקים רכב חשמלי מחדירה את מותג ה­Breeze כמשפחה של כלים בדגמים שונים המתאימים לקהלי מטרה שונים.
ה­ Breeze C מהווה פיתרון מצוין למעוניינים בכלי ניידות חשמלי, הודות למפרט הטכני המתקדם והאיכותי ולמידותיו הקומפקטיות­  שילוב הנותן מענה אולטימטיבי לרוב האוכלוסייה בעולם, מבחינת גודל­-עלות-­תועלת.
ליאור קורן , ישראלי במוצאו, בן 46 אשר עבר לפני מספר שנים להתגורר בקנדה והקים שם משפחה. נבחר לשמש נציג שיווק ומכירות האחראי על כל מארג הקשרים והתפעול לטובת ההחדרה. "אני מאד מאמין בהחדרת הבריז לשוק האמריקאי" אומר ליאור "ארה"ב מהווה עבור אפיקים אתגר חשוב ביותר. שוק הסקוטרים בארה"ב גדול מאוד ועבורנו, כיצרן של מוצרים ייחודיים ואיכותיים חשוב להיות בשוק זה שנחשב לגדול בעולם. השוק בארה"ב בנוי על אלפי דילרים שמוכרים מגוון מוצרים ומעניקים גם שרות ללקוחות. בנוסף פועלות רשתות שיווק גדולות מאוד שמשווקות מוצרים בשיווק ישיר לבית הלקוח. מטרתנו היא לחבור לאחת מהרשתות הגדולות ולהקים מערך של דילרים בכל רחבי היבשת. אנחנו משקיעים מאמצים גדולים וכבר עתה יש לנו כ­ 50 דילרים אשר משווקים את מוצרינו והתגובות בהחלט מעודדות".
"הלקוח האמריקאי יודע לעמוד על זכויותיו, הוא דורש איכות ושירות וזהו היתרון של אפיקים, ה­Breeze זוכה לדעות חיוביות מאד באשר לאיכותו הגבוהה ולכן קל לשכנע את המשווקים להחזיק במלאי את מוצרינו" אומר ליאור. "הבעיה העיקרית היא גודלה של ארה"ב: המרחקים העצומים מהווים אתגר לא פשוט בהגעה לכל הדילרים".
לדברי ליאור, המאמץ השיווקי מתמקד כעת בקליפורניה, בה המודעות לאיכות חיים וכלים ירוקים הינה גבוהה וממוצע הכנסה גבוה מהממוצע. כל אלו יכולים להוות יתרון עבור אפיקים המציעה כלי רכב חשמליים, ירוקים המונעים על ידי מצבר. בנוסף, קליפורניה היא פלח שוק גדול ומשמעותי בהיותה המדינה המאוכלסת ביותר בארצות הברית וכזו המהווה בירה עולמית לתעשיות הטכנולוגיה, כפי שמסכם ליאור: "לקראת השנה החדשה התחושה אופטימית מתמיד ויעדי הצמיחה שהצבנו לעצמנו גבוהים ומאתגרים".
להדגמה חינם בביתך
* שדה חובה